KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Zahradní branka 105 x 211 cm ocel (práškově lakovaná) – Oplocení Wiesenfield

Oblíbený produkt Zahradní branka 105 x 211 cm ocel (práškově lakovaná) - Oplocení Wiesenfield od skvělého výrobce Wiesenfield dostanete aktuálně na webu až neuvěřitelně levně! Nyní získáte od 3 699 Kč.
EAN: 4062859200211
Zahradní branka 105 x 211 cm ocel (práškově lakovaná) - Oplocení Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
3 699

Odolné zabezpečení se snadnou instalací: Kvalitní kovová zahradní branka odolává povětrnostním vlivům a korozi, rychle se instaluje a ochrání vás před nevítanými hosty. Ochraňte svou zahradu, terasu, louku nebo výběh profesionálně pomocí plotové brány o rozměru 105 x 211 cm ze sortimentu zemědělských potřeb značky Wiesenfield! Plotová branka je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem, který spolehlivě chrání branku před korozí a UV zářením. Masivní sloupky zaručují stabilitu. Během instalace celého balíčku se můžete svobodně rozhodnout, zda se zahradní branka bude otevírat dovnitř nebo ven. Po nastavení sloupků stačí zahradní vrata zavěsit na panty bez použití nářadí a váš majetek je již zabezpečen.
 Kompletní sada obsahuje kromě sloupků také kliku, zámek a 3 klíče. Díky mřížkám se brána dokonale hodí k běžným plotům z pletiva; můžete ji však bez problémů atraktivně kombinovat i s jinými typy oplocení, jako jsou zdi, živé ploty nebo drátěné ploty.
 Poznámka: Potřebujete jiné rozměry? Pak objevte další modely z naší široké nabídky. Najděte si vhodnou kovovou zahradní bránu v tradiční prvotřídní kvalitě od společnosti Wiesenfield!

Podobné zboží z kategorie Zemědělská technika