KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Vysokotlaký čistič 1400 W 105 bar 5.5 l/min hadice 5 m – Profi vysokotlaké čističe hillvert

Akční a ve slevě produkt Vysokotlaký čistič 1400 W 105 bar 5.5 l/min hadice 5 m - Profi vysokotlaké čističe hillvert od našeho předního výrobce hillvert seženete na našich stránkách teď opravdu levně. Nyní pořídíte za super cenu 2 199 Kč.
EAN: 4062859132451
Vysokotlaký čistič 1400 W 105 bar 5.5 l/min hadice 5 m - Profi vysokotlaké čističe hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
2 199

Profesionální vysokotlaký čistič značky hillvert nabízí vše pro efektivní čištění v domácnosti, na zahradě, na dvoře, v dílně nebo v oblasti průmyslu. Výhodou prvotřídního zařízení je výkonný motor s uhlíkovými kartáči o síle 1400 W, který vytváří tlak 105 bar a průtok 5.5 l/min. Ať už se jedná o šetrné nebo silné čištění: S tryskou, která je součástí balení, můžete snadno a dokonale přizpůsobit tlak a proud čistěnému povrchu. Tlaková myčka vám nabízí maximální volnost pohybu díky vysokotlaké hadici o délce 5 m a napájecímu kabelu o délce 5 m v kombinaci s lehkou konstrukcí, velkými koly a výsuvnou rukojetí. Vysokotlaký čistič s integrovanou nádrží na čisticí prostředek je navíc vhodný pro teploty až do 50 °C, takže snadno odstraníte i odolné nečistoty, jako je dehet, pryskyřice, mastné usazeniny nebo plísně.
 Díky intuitivnímu ovládání a funkci samonasávání je profesionální vysokotlaký čistič rychle připraven k použití a jeho obsluha je snadná. Automatický systém start-stop dává záruku vždy úsporného používání: motor běží pouze tehdy, když stisknete rukojeť a vysokotlaký čistič skutečně používáte. Současně přístroj přesvědčí svou odolnou konstrukcí. To zajišťují nejen odolné materiály a robustní konstrukce, ale také odolné vysokotlaké čerpadlo. Tlaková myčka je vyrobena v průmyslové kvalitě a je ideální pro náročné podmínky v oblasti řemeslnictví a průmyslu, ale také pro soukromé použití.