KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Vodovodní baterie se senzorem pochromovaná mosaz délka ramínka 120 mm – Monolith

Velmi oblíbený produkt Vodovodní baterie se senzorem pochromovaná mosaz délka ramínka 120 mm - Monolith od známého dodavatele Monolith jednoduše můžete najít právě nyní za mimořádně nízkou cenu! V akci od 4 399 Kč.
EAN: 4062859021649
Vodovodní baterie se senzorem pochromovaná mosaz délka ramínka 120 mm - Monolith
Ověřit dostupnost
Značka: Monolith
4 399

Vodovodní baterie se senzorem MO-TA-04 splňuje nejvyšší hygienické požadavky díky 120 mm dlouhému kohoutku a bezkontaktnímu provozu pomocí infračerveného senzoru. Ať už v koupelně nebo v sanitárních zařízeních restaurací, škol a v mnoha dalších oblastech použití, díky neutrálnímu designu lze infračervenou baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.
 Armatura má infračervený senzor, díky kterému lze bezdotykově spustit přívod vody. Jedná se o obzvláště hygienické řešení nejen v sanitárních zařízeních veřejných budov, ale také v soukromých koupelnách. Přítok vody se automaticky deaktivuje po 60 s, což také přispívá k snížení její spotřeby. Další výhoda z hlediska hygieny: Infračervená umyvadlová baterie se spouští automaticky každých 24 hodin, aby z kohoutku netekla stojatá voda a současně bylo minimalizováno šíření bakterií.
Poznámka:K provozu snímače jsou zapotřebí čtyři baterie AA (1,5 V).  Jako materiál pro kuchyňskou baterii byla vybrána pochromovaná mosaz, která nabízí řadu výhod: Hladký a snadno čistitelný povrch zaručuje hygienickou práci bez vynaložení zbytečné námahy, dokonce i v náročných situacích. Zároveň je tento materiál obzvláště odolný a v kombinaci s vynikajícím zpracováním se vyznačuje extrémně dlouhou životností.

 Instalace pomocí přípojky G1/2″ je velmi jednoduchá a intuitivní a bez problémů ji zvládne i laik. Pro instalaci baterie s otočným výtokem je zapotřebí pouze odpovídající otvor v dřezu o průměru minimálně 30 mm.

Podobné zboží z kategorie Vodovodní baterie
Další zboží od výrobce Monolith