KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

váha na chladivo 80 kg přesnost: 0,02 kg kg / lb / g / oz – Plošinové váhy Steinberg Systems

Tento akční produkt váha na chladivo 80 kg přesnost: 0,02 kg kg / lb / g / oz - Plošinové váhy Steinberg Systems od dodavatele s dlouholetou historií Steinberg Systems jednoduše naleznete aktuálně za nejnižší cenu. Nyní získáte od 2 399 Kč.
EAN: 4062859083821
váha na chladivo 80 kg přesnost: 0

Pomocí váhy na chladivo od Steinberg Systems můžete snadno kontrolovat hladinu v komerčních nebo automatických klimatizačních a chladicích systémech. Je intuitivní, přenosný a přesně měří chladiva všech typů. Velký LCD displej s podsvícením umožňuje odečítat naměřené hodnoty i za zhoršených světelných podmínek.

 Váha pro nabíjení chladiva měří až do 80 kg s přesností na 0,02 g, a to prostřednictvím vážicí plochy o průměru 250 x 250 mm. Naměřené hodnoty lze odečítat v kg, lb, g a oz. Jakmile při údržbě klimatizace překročíte požadovanou náplň chladiva, ozve se varovný signál. Úspornou plnicí váhu chladiva provozujete s bateriemi AAA. Přístroj se automaticky vypne po 120 s nečinnosti. To znamená, že můžete těžit z dlouhé provozní doby až h. Váha na chladivo nabízí dostatečný prostor pro všechny běžné velikosti nádob na chladivo. Rozsah vážení je také přizpůsoben všem komerčně dostupným lahvím.