KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Toaletní stolek se zrcadlem a světlem 80 x 40 x 160 cm bílý – Zrcadla physa

Tento žádaný kus Toaletní stolek se zrcadlem a světlem 80 x 40 x 160 cm bílý - Zrcadla physa od populárního výrobce physa jednoduše můžete získat na našich stránkách teď levně. Ceny již od 4 699 Kč.
EAN: 4062859180155
Toaletní stolek se zrcadlem a světlem 80 x 40 x 160 cm bílý - Zrcadla physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
4 699

Chcete dokonalý make-up na večer nebo pro svůj kanál na sociálních sítích? Pak se posaďte ke kosmetickému stolku se zrcadlem a světlem od společnosti physa – profesionálního vybavení pro zdraví a krásu! Prostorově úsporný kosmetický stolek v decentní bílé barvě se vejde i do malých bytů nebo kosmetických salonů a přitom nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše pomůcky. S celkovými rozměry 80 x 40 x 160 cm nabízí toaletní stolek s osvětlením prostorově úspornou variantu samostatného kosmetického místa. V prostorné zásuvce a na stejně velké poličce můžete mít roztříděné a na dosah primery, štětce, paletky očních stínů a fixační prostředky. Mimořádně velké zrcadlo s okrajem z 9 jasných lamp v neutrálním bílém světle pak zajistí správné osvětlení a ohromující výsledky.
  Toaletní stolek se zrcadlem je vyroben z dřevovláknité desky střední hustoty (MDF) a vyniká mimořádně vysokou odolností vůči mechanickým a chemickým vlivům, a tím i dlouhou životností. Jemně přilepená dřevěná vlákna zároveň vytvářejí velmi jemný povrch, který umožňuje rychlé a snadné čištění kosmetického stolku. Díky podrobnému návodu k montáži a dodanému montážnímu materialu můžete toaletní stolek snadno sestavit během několika minut.