KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Tepelný most Infračervený 290 W GN 1/1 1 Tepelná lampa – ohřevné desky Royal Catering

Tento skvělý produkt Tepelný most Infračervený 290 W GN 1/1 1 Tepelná lampa - ohřevné desky Royal Catering od výrobce s dlouholetou historií Royal Catering máte možnost sehnat zde nyní za výprodejovou cenu. Levně za 3 299 Kč.
EAN: 4062859190314
Tepelný most Infračervený 290 W GN 1/1 1 Tepelná lampa - ohřevné desky Royal Catering

S infračerveným tepelným mostem od společnosti Royal Catering můžete spolehlivě udržovat teplotu pokrmů všeho druhu a vytvářet elegantní akcenty na bufetech. Díky svému ušlechtilému designu je ohřívací lampa vhodná zejména pro použití v gastronomických a stravovacích provozech s veřejným provozem. Ať už při rautech nebo slavnostních příležitostech, jako jsou svatby nebo firemní večírky – kompaktní tepelný most profesionálně vytvoří kulisu pro vaši nabídku jídel.
 Ohřívací lampa ohřívá jídlo pomocí infračerveného záření. Tím se jídlo ohřívá přímo, což vede k rychlejšímu a účinnějšímu přenosu tepla. Obdržíte infračervenou žárovku, která pracuje s výkonem 290. W. Na rozdíl od běžných tepelných mostů neohřívají pouze horní části jídla, ale celou porci, protože infračervené paprsky pronikají do jídla, a tím ho rovnoměrně ohřívají.
. Horká lampa je vyrobena z nerezové oceli. Konstrukce je proto mimořádně odolná a splňuje vysoké hygienické požadavky v gastronomii. Kromě toho můžete odolný materiál snadno a rychle vyčistit. Robustní gumové nožičky drží přístroj bezpečně na místě a zabraňují poškrábání povrchu displeje. Díky nízké hmotnosti můžete ohřívač rychle přepravit na požadované místo použití.