KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Svařovací sada svářečka TIG 200 A pulzní digitální svářečská přilba X-Basic – Svářecí sady Stamos Welding Group

Diskontní produkt Svařovací sada svářečka TIG 200 A pulzní digitální svářečská přilba X-Basic - Svářecí sady Stamos Welding Group od výrobce s dlouholetou historií Stamos Welding Group snadno najdete v naší nabídce trvale výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 10 990 Kč.
EAN: 4062859215949
Svařovací sada svářečka TIG 200 A pulzní digitální svářečská přilba X-Basic - Svářecí sady Stamos Welding Group

Chcete přesné výsledky svařování s maximálně snadným použitím? Pak si vyzvedněte svářečku TIG od společnosti Stamos Germany! Ať už na stavbě, v dílně nebo ve sklepě, svářečka TIG DC přesvědčí prvotřídními výkonovými hodnotami, jednoduchou obsluhou a flexibilně nastavitelnými svařovacími parametry. Nebo použijte funkci elektrické ruky pro sváření venku. Pro vaši bezpečnost najdete v sadě nezničitelnou a stálobarevnou svářečskou přilbu X-Basic.  Pomocí přehledného digitálního ovládacího panelu můžete rychle a přesně nastavit všechny parametry. Pomocí otočného ovladače a tlačítek můžete optimálně nastavit všechny hodnoty, jako je frekvence pulzů, doba dofuku plynu nebo svařovací proud až do 200 A. Podporuje vás dobře viditelný LED displej. Pro tenké plechy použijte pulzní funkci. I za ztížených podmínek stabilizujete oblouk a regulujete frekvenci pulzů v rozmezí 0,5 – 200 Hz.. Se svářečkou TIG svařujete stejnosměrným proudem (DC), takže můžete svařovat téměř všechny druhy tavených kovů a jejich slitin, jako je ocel, nerezová ocel, měď, nikl nebo titan. Moderní invertor IGBT vás podpoří v přesné realizaci všech svařovacích parametrů, abyste dosáhli dokonalých svarů. Umožňuje také snadnou změnu svařovacích funkcí a snadné přepínání mezi dvou- a čtyřtaktním svařováním. Pro svařování elektrodou použijte dodaný držák elektrody pro elektrody o průměru 1,6-4 mm. Nejlepších výsledků až do 160 A dosáhnete s funkcemi Hot Start a Arc-Force. 

 Získejte dobré optické vlastnosti, velmi rychlou reakci a nízkou hmotnost a nasaďte si při svařování svářečskou přilbu X-BASIC! Ať už svařujete elektrodami nebo ochranným plynem, automatická ochranná helma vás spolehlivě ochrání při všech běžných metodách svařování. Nabízí úplný přehled na barevném displeji.  Automatická svářečská přilba vám nabízí nastavitelnou šířku pásma ochrany proti světlu DIN 4/5-8/9-13. Díky zornému poli 100 x 60 mm budete mít vždy na očích všechny podstatné detaily. Díky velmi krátké době odezvy 1/25000 s od světla do tmy jste vždy chráněni před škodlivými obloukovými paprsky. Extrémně lehká svářečská přilba ze syntetického materiálu váží pouhých 0,6 kg, takže ji můžete bez námahy nosit i během dlouhých pracovních seancí. Použitá směs materiálů z plastů PA66 a PC se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a tepelnou rozměrovou stabilitou.

Podobné zboží z kategorie Svářečky
Další zboží od výrobce Stamos Welding Group