KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Svářečský set elektrodová svářečka plus 2 magnetické svářečské úhelníky 250 A kabel 8 m- Hot Start – Obloukové svářečky Stamos Germany

Tento vynikající produkt Svářečský set elektrodová svářečka plus 2 magnetické svářečské úhelníky 250 A kabel 8 m- Hot Start - Obloukové svářečky Stamos Germany od společnosti se zárukou kvality Stamos Germany naleznete momentálně trvale výhodně! V akci od 4 099 Kč.
EAN: 4062859005281
Produkt bez obrázku

Elektrodová svářečka S-MMA-250PI.2 značky Stamos Germany s moderní invertorovou technologií IGBT je mimořádně výkonná MMA svářečka s až 250 A. Díky vysokému výkonu, kombinovanému s extra dlouhým 8 m kabelem, je tato svářečka vhodná nejen ke svařování v dílně nebo tovární hale, ale lze ji použít mobilně také pro opravy a údržbu venku. V sadě obsažené svářečské úhelníky napomáhají k přesnému spojování obrobků. Při době zapnutí 60 procent má svařovací proud maximální výkon 250 A. Pokud je výkon ovládáním snížen na 194 A, lze při necelých 200 A svařovat bez přerušení. Pomocí komfortního regulátoru lze plynule nastavit svařovací proud mezi 20 a 250 A, přičemž hodnota nastavení svařovacího proudu je zřetelně zobrazena na velkém LED displeji. Díky vysokým výkonovým parametrům dokáže přístroj svařovat rychle a přesně dokonce i silné materiály do tloušťky 10 mm. Svářečka je vybavena 8 m dlouhým E-Hand kabelem a zemnícím kabelem. Výjimečná délka svařovacích kabelů propůjčuje přístroji maximální flexibilitu při práci. Svorka E-Hand dokáže upnout dokonce i velké elektrody o průměru do 5 mm. E-Hand svářečka svařuje materiály o síle od 1,5 do 10 mm jako ocel, železo, slitiny, nikl nebo měď. Funkce Hot Start elektrodové svářečky zajišťuje při zahájení svařování automaticky a krátkodobě zvýšený svařovací proud, který zamezuje lepení elektrody a umožňuje od prvního momentu stabilní a čisté svařování. Chlazení vzduchem a ochrana proti přehřátí zajišťují trvalou funkční bezpečnost a dlouhou životnost E-Hand svářečky. Pohodlný přenosný pás a nízká hmotnost zajišťují další mobilitu přístroje. Magnetické svářečské úhelníky SWG-MWH-S byly navrženy speciálně pro použití s kovovými prvky a zajišťují vytvoření silného spojení mezi jednotlivými obrobky. Robustní magnetické úhelníky lze přiložit v různých stupních úhlu (45°, 90°, 135°) a slouží tak jako optimální držák kovových dílů do 11 kg během sváření. Magnetické úhelníky jsou vybaveny solidním ocelovým opláštěním, a jsou tak zárukou vysoké odolnosti vůči zatížení. V sadě jsou obsaženy dva úhelníky.

Podobné zboží z kategorie Svářečky
Další zboží od výrobce Stamos Germany