KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Sušák na ručníky 7 ohřevné tyče šedý – Sušáky na prádlo ulsonix

Velmi prodávaný produkt Sušák na ručníky 7 ohřevné tyče šedý - Sušáky na prádlo ulsonix od spolehlivé značky ulsonix je k dispozici momentálně za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 3 099 Kč.
EAN: 4062859176097
Sušák na ručníky 7 ohřevné tyče šedý - Sušáky na prádlo ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
3 099

Snižte spotřebu energie pomocí ručníkového radiátoru od společnosti ulsonix! S výkonem 120 W, spotřebuje elektrický ohřívač vany za 8 h pouze 1 kW. Instalace je přitom hračka: jednoduše připevněte přístroj na zeď pomocí montážního materialu, který je součástí balení, a připojte jej k elektrické síti pomocí 1,4 m dlouhého kabelu. Během 5 minut se ohřívač v koupelně elektricky zahřeje na bezpečnou teplotu 60. °C a zajistí tak příjemnou teplotu a příjemně teplé ručníky.  Mit 7 topných tyčí a nosností 10 kg suší a ohřívá ručníky celé rodiny a zároveň minimalizuje výskyt bakterií. Mimořádně plochý design v ušlechtilé šedé barvě se zároveň snadno začlení do jakéhokoli stylu koupelny. 

.  Elektrický ručníkový radiátor je vyroben z hliníku – vynikajícího vodiče tepla a také záruky dlouhé životnosti. Díky tomuto materialu a skutečnosti, že zařízení není třeba plnit vodou, nemají opotřebení a rez šanci. Ochrana proti přehřátí zároveň zaručuje bezpečné používání a dlouhou funkčnost. Díky krytí IPX4 je přístroj chráněn i proti stříkající vodě ze všech stran.