Stůl na horní frézu – 810 x 610 mm – volně stojící – ocel válcovaná zastudena / MDF

Práce bez nýtů a hřebíků – stůl pro horní frézu z oceli a MDF desky Se stolem pro horní frézu dokážete vyfrézovat během... více informací »
Stůl na horní frézu - 810 x 610 mm - volně stojící - ocel válcovaná zastudena / MDF
Značka: MSW
6 299 Kč
DO OBCHODU »
Práce bez nýtů a hřebíků – stůl pro horní frézu z oceli a MDF desky Se stolem pro horní frézu dokážete vyfrézovat během...

Práce bez nýtů a hřebíků – stůl pro horní frézu z oceli a MDF desky Se stolem pro horní frézu dokážete vyfrézovat během okamžiku přesné profily, zaoblení a další komplexní tvary do svých obrobků. Robustní stůl je ideální zejména všude tam, kde potřebujete zhotovovat konstrukčně stejné kusy a pracovat opakovaně. Velká pracovní deska se stabilním podstavcem proměňuje stůl pro horní frézu v univerzálního pomocníka každé dobře vybavené dílny.
prostorný – velkorysá pracovní plocha o rozměrech 810 x 610 mm
robustní – odolná MDF deska o síle 36 mm
stabilní – díky vyztuženému podstavci z ocele válcované zastudena
jednoduchost – snadné uvolnění a zajištění dorazu
přesný – škály na desce umožňují maximálně přesné nastavení dorazu
Oblíbený a kvalitní výrobek Stůl na horní frézu – 810 x 610 mm – volně stojící máte možnost dostat jednoduše tady na webu ve známé kategorii dílenské stoly, stojany a kozy! Nyní pořídíte akční produkty z této sekce v bezva akci! Věhlasná značka MSW může nabídnout prvotřídní výrobky

Žádaný výrobek Stůl na horní frézu - 810 x 610 mm - volně stojící - ocel válcovaná zastudena / MDF s osvědčenou značkou MSW jde pořídit tady a teď právě za outletovou cenu! Nyní za 6 299 Kč.