KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Strojní svěrák rozpětí 125 mm – Šroubovací lavice MSW

Exkluzivní kousek Strojní svěrák rozpětí 125 mm - Šroubovací lavice MSW od společnosti s úžasnou pověstí MSW můžete nakoupit u nás nyní v akci. Zrovna nyní za cenu 2 299 Kč.
EAN: 4062859034649
Strojní svěrák rozpětí 125 mm - Šroubovací lavice MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 299
Popis produktu

Díky svému plochému a kompaktnímu designu je strojní svěrák MSW-DV-125 značky MSW ideální v kombinaci s nástroji, jako jsou vrtačky nebo frézy. Díky své kompaktní velikosti umožňuje vrtací svěrák pohodlné a přesné obrábění filigránských až středně velkých obrobků.
 Vrtání, řezání nebo pilování – stolní svěrák pro stolní vrtačky je spolehlivým pomocníkem při každé práci a oblasti jeho použití jsou téměř nevyčerpatelné. Svěrák lze díky podélným otvorům na boku snadno připevnit na jakýkoli pracovní stůl nebo stůl stroje. Bezpečné upnutí a přesné výsledky při práci jsou samozřejmostí.
 S rozpětím 125 mm je svěrák vhodný zejména pro malé a střední obrobky. Upínací čelisti o rozměrech 335 x 187 x 72 mm z kalené legované oceli rovnoměrně obopnou obrobek a nabízejí bezpečné držení i při vodorovném nebo svislém upínání kulatých tyčí.
 Malý svěrák pro stolní vrtačky, vyrobený z litiny a legované oceli, je robustní, odolný a lehký. Prvotřídní zpracování zajišťuje stabilitu a rychlé uvolnění pro snadnou manipulaci. Vrtací svěrák se perfektně hodí k stojanům na vrtačky od značky MSW, přičemž je také kompatibilní s jinými stroji. Tento dílenský svěrák je praktickou pomůckou jak v profesionálních, tak i v kutilských dílnách.