Spielehelden Svatební hra Nevěsta vs. Ženich Otázky o nevěstě a ženichovi 50ks. DIN A5

Ve svatební den se vše točí kolem novomanželů. To je i případ zábavného svatebního kvízu :. Díky 20 neobvyklým, intimním otázkám se... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Spielehelden
699 Kč
DO OBCHODU »
Ve svatební den se vše točí kolem novomanželů. To je i případ zábavného svatebního kvízu :. Díky 20 neobvyklým, intimním otázkám se...

Ve svatební den se vše točí kolem novomanželů. To je i případ zábavného svatebního kvízu :. Díky 20 neobvyklým, intimním otázkám se svatebčané dozvědí některá tajemství a vtipné anekdoty o svatebním páru. Hrací karty Nevěsta nebo Ženich umožňují zábavné spekulace o nadcházejícím manželství. Prostřednictvím moderovaného kvízu mohou hosté mimo jiné zjistit, kdo častěji lže, kdo hůře chrápe nebo kdo ve vztahu nosí kalhoty: nevěsta, nebo ženich? Nejlepší způsob, jak uspořádat svatební kvíz , je nechat otázky přečíst moderátora. Hosté se tedy musí pouze rozhodnout: Koho se tato otázka týká? V souladu s tím musí být hrací karta označena dámskou nebo pánskou botou . Nakonec se shromáždí hrací karty označené jmény a vyhlásí se vítězové s největším počtem bodů. Tato hra Spielehelden přináší zábavu na každou svatbu snů, odhaluje malá tajemství nevěsty i ženicha a sbližuje svatební hosty. Je docela možné, že se najde i další svatební pár…. Unikátní produkt Spielehelden Svatební hra Nevěsta vs. Ženich Otázky o můžete sehnat již dnes na stránkách umístěný v sekci . Vyberte si další produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka Spielehelden vám poskytuje prvotřídní produkty. U nás vám nabízíme více, mrkněte na více kousků značky Spielehelden. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Spielehelden Svatební hra Nevěsta vs. Ženich Otázky o nevěstě a ženichovi 50ks. DIN A5 od značky s dlouholetou historií Spielehelden pohodlně nakoupíte tady až neuvěřitelně levně! Ceny již od 699 Kč.