Spielehelden Sag mal… Mama – Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 2+ Věk: od 8 let

Co jste vždycky chtěli vědět o své mamince nebo ona o vás, s SpieleheldenSag mal... S Mama hrou s otázkami to zjistíte. S více než 100... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Spielehelden
599 Kč
DO OBCHODU »
Co jste vždycky chtěli vědět o své mamince nebo ona o vás, s SpieleheldenSag mal... S Mama hrou s otázkami to zjistíte. S více než 100...

Co jste vždycky chtěli vědět o své mamince nebo ona o vás, s SpieleheldenSag mal… S Mama hrou s otázkami to zjistíte. S více než 100 originálními kartami s otázkami se pobavíte a strávíte spolu zajímavé chvíle. Pravidla jsou velmi jednoduchá: vytáhněte si kartu, položte otázku a nechte se překvapit odpovědí. Nikdy nebylo snazší podpořit komunikaci mezi dětmi a rodiči, zahájit zajímavé rozhovory nebo jednoduše strávit zábavný večer s rodinou. Vneste do svého vztahu závan čerstvého vzduchu a naučte se komunikovat hravou formou – nejenže to posílí váš vztah a sblíží vás to, ale je to také skvělá zábava. Díky mnoha různým dotazům, má Spielehelden Sag mal… Mama poznávací hra vysoká hodnota opakovaného hraní. Díky speciálním otázkám dětí na maminky a naopak maminek k dítěti je neuvěřitelně všestranná – a lze ji snadno kombinovat s dalšími sadami karet z edice Sag mal… Edice Junior.Unikátní a žádaný produkt pořídíte mimo jiné tady a teď na našem webu v kategorii . Nyní získáte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci! Přední dodavatel Spielehelden dlouhodobě nabízí špičkové produkty To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky Spielehelden. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný produkt Spielehelden Sag mal... Mama - Junior Edition poznávací hra 100+ otázek Hráči: 2+ Věk: od 8 let od značky s dobrým jménem Spielehelden máte možnost najít právě zde v bezva akci! Stojí teď u nás 599 Kč.