Spielehelden Fotohra Selfies&Friends 55 fotografických úkolů kapesní velikosti

Udržujte si na svatbě dobrou náladu se zábavnou selfie hrou Selfies Stars Weddings od Spielehelden. 55 hracích karet obsahuje selfie návody na téma... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Spielehelden
599 Kč
DO OBCHODU »
Udržujte si na svatbě dobrou náladu se zábavnou selfie hrou Selfies Stars Weddings od Spielehelden. 55 hracích karet obsahuje selfie návody na téma...

Udržujte si na svatbě dobrou náladu se zábavnou selfie hrou Selfies Stars Weddings od Spielehelden. 55 hracích karet obsahuje selfie návody na téma svatby. Fotí se zde vše důležité: od svatebčanů, přes dort a všechny hosty až po svatební kytici. Vtipné pózy a kreativní detaily zajistí, že se do svatebního alba nedostanou žádné nudné snímky. Nejenže si tak vytvoříte jedinečné vzpomínky, kterým se budete moci smát ještě dlouhá léta, ale také to okamžitě prolomí ledy vaší svatební hostiny. Je to jednoduché: rozdělte karty mezi hosty a začněte se společně fotit! Nejkrásnější den v životě nevěsty a ženicha může žít navždy s drzou selfie hrou Selfie Stars od Spielehelden Je zábavná, vytváří uvolněnou náladu a navždy zachycuje jedinečné okamžiky!

Hodně povedený produkt Spielehelden Fotohra Selfies&Friends 55 fotografických úkolů kapesní velikosti od kvalitní společnosti Spielehelden dostanete aktuálně až neuvěřitelně levně! V akci od 599 Kč.