Slimpuro Coin Pocket s ochrannou kartou RFID pro tenké peněženky ZNAP Slim Wallets 8 a 12, spínací knoflík

Dokonalý doplněk k peněžence ZNAP Slim Wallet 8 nebo 12: Slimpuro Coin Pocket uchová vaše drobné v bezpečí. Můžete ji také používat samostatně v... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Slimpuro
599 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalý doplněk k peněžence ZNAP Slim Wallet 8 nebo 12: Slimpuro Coin Pocket uchová vaše drobné v bezpečí. Můžete ji také používat samostatně v...

Dokonalý doplněk k peněžence ZNAP Slim Wallet 8 nebo 12: Slimpuro Coin Pocket uchová vaše drobné v bezpečí. Můžete ji také používat samostatně v každodenním životě jako malou peněženku na mince. V kombinaci s peněženkou ZNAP ji můžete jednoduše nasadit na bok a doplnit tak svou individuální peněženku. Kompaktní pouzdro na mince je malé jako kreditní karta a lze jej bezpečně uzavřít díky uzávěru na patentku. Coin Pocket obsahuje také kartu RFID – ta chrání vaše bankovní karty před neoprávněným čtením.Malá jako kreditní karta, velká v každodenním životě: praktická kapsa na mince Slimpuro Coin Pocket vám nabízí mimořádně praktický způsob, jak si uložit drobné.Kvalitní a levný produkt Slimpuro Coin Pocket s ochrannou kartou RFID je k získání teď tu na našem webu umístěný v rubrice peněženky! Připravili jsme ještě další zboží z této populární rubriky za super peníze!

Kvalitní a žádaný produkt Slimpuro Coin Pocket s ochrannou kartou RFID pro tenké peněženky ZNAP Slim Wallets 8 a 12, spínací knoflík od spolehlivého výrobce Slimpuro jednoduše můžete sehnat tady nyní ve výhodné akci! Právě nyní za 599 Kč.