Skytec PÁR PA REPRODUKTORŮ, 30 CM AKTIVNÍ REPRODUKTOR, 1200 W, ABS

Dvojice spolehlivých, výkonných PA reproduktorů s vynikajícími zvukovými vlastnostmi a charakteristikami používání. Ideální pro venkovní... více informací »
Skytec PÁR PA REPRODUKTORŮ
Značka: Skytec
10 718 Kč
DO OBCHODU »
Dvojice spolehlivých, výkonných PA reproduktorů s vynikajícími zvukovými vlastnostmi a charakteristikami používání. Ideální pro venkovní...

Dvojice spolehlivých, výkonných PA reproduktorů s vynikajícími zvukovými vlastnostmi a charakteristikami používání. Ideální pro venkovní použití díky odolné ABS skříni. Mikrofonní vstupy na řečnické a pěvecké využití. Standard Osvědčený 30 cm (12 „) reproduktor od společnosti Skytec je působivý aktivní systém pro použití na středně velkých akcích nejrůznějšího druhu. Díky zadnímu 2-pásmovému ekvalizéru lze zvuk optimálně přizpůsobit prostorovým podmínkám a svým preferencím. Předností systému Skytec je jeho univerzálnost – kromě možnosti montáže na stativ může být reproduktor umístěn i šikmo pro použití na scéně nebo na sobě s jinými reproduktory ze série. ABS skříň, ochranná mřížka a snadno přístupná rukojeť umožňují mobilní využití a použití ve venkovním prostředí. 2 mikrofonní vstupy a samostatně regulovatelná mikrofonní sekce umožňují použití na akcích, které se zaměřují především na řeč a zpěv – koučování, promoční akce, semináře nebo animace ve sportovním studiu. Promyšlená technologie za férovou cenu.

Tento exkluzivní kousek Skytec PÁR PA REPRODUKTORŮ, 30 CM AKTIVNÍ REPRODUKTOR, 1200 W, ABS od top výrobce Skytec jednoduše můžete pořídit tady teď za parádní cenu! Na našich stránkách za 10 718 Kč.