Skullcap Přilba na bruslení a cyklistiku Microshell Vnitřní skořepina EPS Ventilační systém

Na cestách vždy stylově a bezpečně! Přilba na brusle a kolo by Skullcap by Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Skullcap
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Na cestách vždy stylově a bezpečně! Přilba na brusle a kolo by Skullcap by Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného...

Na cestách vždy stylově a bezpečně! Přilba na brusle a kolo by Skullcap by Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného polystyrenu (EPS) odolné proti nárazu a robustní vnější skořepiny Microshell z polykarbonátu, která vše drží pohromadě. Dostatek čerstvého vzduchu: díky větracímu systému s přívody vzduchu Maximální pohodlí při sezení zajišťují také integrované měkké polštářky, které lze prát a vyměňovat. Poloviční přilby lze flexibilně přizpůsobit velikosti pomocí nastavovacího systému EASfit a díky jednoduchému zavíracímu mechanismu se snadno otevírají a zavírají. Tento zlevněný kousek Skullcap Přilba na bruslení a cyklistiku Microshell Vnitřní skořepina EPS Ventilační systém můžete koupit ještě tu v populární kategorii dětské koloběžky! Nyní získáte unikátní produkty z naší sekce za super peníze!

Ve slevě produkt Skullcap Přilba na bruslení a cyklistiku Microshell Vnitřní skořepina EPS Ventilační systém od skvělé a známé značky Skullcap pořídíte na našich stránkách za akční cenu! Nyní za 1 599 Kč.