Skullcap Dětská cyklistická přilba 2-7 let Microschell EPS interiér Ventilační systém

Navrženo dětmi pro děti Barevnácyklistická helma by Skullcap Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného polystyrenu (EPS)... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Skullcap
899 Kč
DO OBCHODU »
Navrženo dětmi pro děti Barevnácyklistická helma by Skullcap Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného polystyrenu (EPS)...

Navrženo dětmi pro děti Barevnácyklistická helma by Skullcap Capital Sports se skládá z lehké vnitřní skořepiny z expandovaného polystyrenu (EPS) odolné proti nárazu a robustní vnější skořepiny Microshell z polykarbonátu, která vše drží pohromadě. Větrací systém s přívody vzduchu zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu. 6 vestavěných měkkých a odnímatelných polštářků umožňuje maximální pohodlí při sezení a dokonale se přizpůsobí tvaru hlavy každého dítěte. Cyklistické přilby lze pomocí systému EASfit flexibilně nastavit velikost a díky jednoduchému zavíracímu mechanismu je lze pohodlně otevírat a zavírat. Tento velmi oblíbený kus Skullcap Dětská cyklistická přilba je dostupný snadno na našich stránkách umístěný v kategorii dětské koloběžky. Nyní pořídíte kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu.

Neodolatelný kousek Skullcap Dětská cyklistická přilba 2-7 let Microschell EPS interiér Ventilační systém od skvělého a známého výrobce Skullcap snadno najdete v naší aktuální nabídce výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 899 Kč.