KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Skříň na sedlo 60 x 60 x 150 cm ocel (pozinkovaná) – Starostlivost o zvířata Wiesenfield

Ve slevě výrobek Skříň na sedlo 60 x 60 x 150 cm ocel (pozinkovaná) - Starostlivost o zvířata Wiesenfield s osvědčenou značkou Wiesenfield pohodlně nakoupíte právě dnes skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 6 599 Kč.
EAN: 4062859185105
Skříň na sedlo 60 x 60 x 150 cm ocel (pozinkovaná) - Starostlivost o zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
6 599

Uzamykatelná skříň na sedlo z pozinkované oceli od společnosti Wiesenfield nabízí bezpečný úložný prostor pro sedla, uzdy a kartáče. Robustní ocelová jezdecká skříň o rozměrech 60 x 60 x 150 cm optimálně využívá dostupný prostor. Police, dva držáky na sedlo a čtyři háčky poskytují další úložný prostor a pořádek v jezdecké skříni. Díky tloušťce materiálu 0,8 mm odolává kovová skříň do stáje času i vnějším vlivům a nabízí tak mimořádně dlouhou životnost. Integrované větrací otvory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a zabraňují tak nepříjemným pachům. Zároveň lze skříňku na sedlo díky hladkému povrchu během chvilky důkladně a efektivně vyčistit. 
 Skříň na uložení sedla nabízí díky polici nejen dostatek prostoru a úložného prostoru, ale lze ji také rychle a snadno sestavit. Součástí balení je potřebný montážní materiál, takže k sestavení stabilní skříňky stačí běžné nářadí a vy ji tak můžete ihned začít používat. 

Další zboží od výrobce Wiesenfield