KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Škrabadlo pro kočky světle šedé 2 houpací sítě a míček 74.5 x 73 x {{netto_výška}} cm – Starostlivost o zvířata Uniprodo

Tento výjimečný produkt Škrabadlo pro kočky světle šedé 2 houpací sítě a míček 74.5 x 73 x {{netto_výška}} cm - Starostlivost o zvířata Uniprodo od kvalitní značky Uniprodo snadno naleznete zrovna v akci. Momentálně v akci za 2 199 Kč.
EAN: 4062859203854
Škrabadlo pro kočky světle šedé 2 houpací sítě a míček 74.5 x 73 x {{netto_výška}} cm - Starostlivost o zvířata Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
2 199

Škrabadlo pro kočky od společnosti Uniprodo nabízí vašim sametovým tlapkám všestrannou péči s různými úrovněmi, plyšovým doupětem, dvěma houpacími sítěmi a míčem: různé možnosti hry a odpočinku podporují zdravý a vyvážený životní styl vaší kočky a spoustu zábavy. S rozměry pouhých 74.5 x 73 cm nezabere samotný kočičí strom mnoho místa a vejde se i do toho nejmenšího bytu. I přes výšku 158 cm stojí kočičí strom bezpečně díky své robustní konstrukci a odolá i těm nejdivočejším domácím mazlíčkům. 
. Nosné prvky kočičího nábytku jsou vyrobeny z dřevotřískových desek, a proto jsou obzvláště odolné. Povrchy škrabadla ve světle šedé barvě jsou z velké části vyrobeny z příjemného měkkého plyše a doplněny velkorysými škrábacími plochami ze sisalu. Tento materiál je ideální pro péči o drápky a zároveň přebírá pachy vašeho mazlíčka, což vytváří pocit bezpečí a má na kočky uklidňující účinek. Drsný, ale odolný povrch sisalu je vhodný i k protahování.
 Škrabadlo pro kočky lze snadno a rychle sestavit díky návodu krok za krokem. Vysoká kvalita materiálů, pevná konstrukce a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost kočičího nábytku. 
.

Podobné zboží z kategorie Zemědělská technika