KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Skleník 302 x 190 x 195 cm polykarbonát + hliník – Zahradní stany Uniprodo

Tento vynikající produkt Skleník 302 x 190 x 195 cm polykarbonát + hliník - Zahradní stany Uniprodo od společnosti s dlouholetou tradicí Uniprodo můžete dostat zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 12 990 Kč.
EAN: 4062859184108
Skleník 302 x 190 x 195 cm polykarbonát + hliník - Zahradní stany Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
12 990
Popis produktu

Sestavte si skleník ze zahradnických potřeb společnosti Uniprodo a prodlužte si tak období sklizně. Skleník o rozměrech 302 x 190 x 195 cm nabízí dostatek prostoru a lze jej během okamžiku sestavit. Vytváří ideální podmínky pro rychlý růst rostlin již na jaře a zajišťuje dlouhou dobu sklizně až do pozdního podzimu. V tomto moderním skleníku se bude dobře dařit ovoci i zelenině, které jsou obzvláště citlivé na déšť nebo chlad. Zahradní skleník je vyroben z lehkého, ale pevného hliníkového rámu. Zasklení je naopak vyrobeno z odolného polykarbonátu (PC). Tento materiál nabízí nejen optimální světelné podmínky, ale zaujme i svými výbornými izolačními vlastnostmi. Pokud je uprostřed léta ve skleníku příliš horko, stačí otevřít střešní okno nebo dveře a zajistit optimální cirkulaci vzduchu a ideální klima.
 Přestože jsou jednotlivé součásti skleníku z polykarbonátu lehké, celá konstrukce odolává silným poryvům větru a vlivům počasí. Kromě vyvážené konstrukce to zajišťuje zemní ukotvení, kterým skleník po sestavení spolehlivě zafixujete. Díky podrobnému návodu a dodávanému montážnímu materiálu je sestavení mimořádně rychlé a snadné.