Skládací stůl – kulatý – Ø 1 200 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Bílá

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o... více informací »
Skládací stůl - kulatý - Ø 1 200 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Bílá
3 399 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o...

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o zahradní slavnost, stánek na bleším trhu nebo svatbu uvnitř či venku: Kulatý skládací stůl RC-FT_8 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze rychle sestavit a nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů, prezentaci nebo oslavu. S nosností 150 kg unese skládací stůl jak těžké servírovací tácy a nádoby, tak i oslavujicí hosty. Po použití jej lze rychle vyčistit, snadno sklopit a uložit, abyste ušetřili místo až do dalšího večírku.
flexibilita – skládací a odolný proti povětrnostním vlivům pro nejrůznější události a příležitosti
odolnost – s nosností do 150 kg je vhodný i pro nejtěžší servírovací tácy nebo Chafing dish
spousta prostoru – s rozměry Ø 1 200 x 740 mm nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů nebo pro oslavu
jednoduché použití – nekomplikované sestavení nebo složení a snadné skladování a přeprava
dlouhá životnost – díky robustní a hladké desce z polyethylenu a stabilnímu ocelovému rámu
Oblíbený kousek Skládací stůl – kulatý – Ø 1 200 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Bílá máte možnost sehnat bez problémů u nás v populární kategorii gatro nábytek! Prozkoumejte podobné produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Royal Catering svým zákazníkům dodává top výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele Royal Catering. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný produkt Skládací stůl - kulatý - Ø 1 200 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Bílá od oblíbené značky se zárukou kvality Royal Catering je k dispozici právě dnes za příznivou cenu! Stojí teď u nás 3 399 Kč.