Skládací stůl – 1 520 x 700 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Bílá

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o... více informací »
Skládací stůl - 1 520 x 700 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Bílá
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o...

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o zahradní slavnost, stánek na bleším trhu nebo svatbu uvnitř i venku: Skládací stůl RC-FT_5 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze rychle sestavit a nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů, prezentaci nebo oslavu. S nosností 150 kg unese skládací stůl jak těžké servírovací tácy a nádoby, tak i oslavujicí hosty. Po použití jej lze rychle vyčistit, snadno sklopit a uložit, abyste ušetřili místo až do dalšího večírku.
flexibilita – skládací a odolný proti povětrnostním vlivům pro nejrůznější události a příležitosti
odolnost – s nosností do 150 kg je vhodný i pro nejtěžší servírovací tácy nebo Chafing dish
spousta prostoru – s rozměry 1 520 x 700 x 740 mm nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů nebo pro oslavu
jednoduché použití – nekomplikované sestavení nebo složení a snadné skladování a přeprava
dlouhá životnost – díky robustní a hladké desce z polyethylenu a stabilnímu ocelovému rámuVýjimečný a žádaný kousek Skládací stůl – 1 520 x 700 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Bílá máte možnost koupit zrovna tady na našich stránkách umístěný v rubrice gatro nábytek! Vyberte si oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Royal Catering. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Royal Catering dlouhodobě dodává špičkové produkty.

Nový kousek Skládací stůl - 1 520 x 700 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Bílá od našeho výrobce Royal Catering máte možnost koupit ještě dnes za super cenu. V akci za cenu 1 999 Kč.