KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Sada pro čištění sedel 14dílná karbonová ocel / měď / plast (PE) – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW

Tento zlevněný produkt Sada pro čištění sedel 14dílná karbonová ocel / měď / plast (PE) - Příslušenství k auto-moto nářadí MSW od výrobce s mnohaletou tradicí MSW dostanete nyní za výborné peníze! Zrovna nyní za cenu 969 Kč.
EAN: 4062859038159
Sada pro čištění sedel 14dílná karbonová ocel / měď / plast (PE) - Příslušenství k auto-moto nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
969

Profesionální sada na čištění sedel ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW, je speciální sada nářadí na účinné čištění šachet a otvorů injektorů v hlavách válců. Pomocí této sady je možné spolehlivě vyčistit i dosedací plochy injektorů. Z důvodu své univerzálnosti by tato sada na čištění šachet injektorů neměla chybět v žádné dobře vybavené dílně a ani v garáži žádného kutila. Tato sada na čištění sedel je použitelná pro širokou paletu vozidel, protože jsou zde různé velikosti jednotlivých přípravků. V sadě se kromě praktických drátěných kartáčů nacházejí také praktické nástavce, které vám přístup k šachtě výrazně usnadní. Nástavce je možné vkládat také do vrtačky či aku-šroubováku v případě, že si chcete čištění usnadnit použitím strojního vybavení. Dále ještě kufřík obsahuje uzávěry různých velikostí. Uzavírací zátky se před každým čištěním vkládají do bloku motoru, z důvodu dočasného uzavření otvoru, ve kterém se jinak nachází špička trysky a měděný těsnicí kroužek. Uzavírací zátky zabraňují během čištění vnikání nečistot a prachu do motorového prostoru.

 Pomocí přiložených čisticích kartáčků pro dosedací plochy injektorů odstraníte šetrně zbytky spalin, aniž byste povrch nějakým způsobem poškodili. Díky různým velikostem je možné využívat kartáče pro různé druhy vozidel. Na závěrečné čištění špičky trysky je v sadě také úzký výstružník. Doporučujeme, po použití očistit jednotlivé díly sady a zbavit je zbytků spalin a kovových úlomků. Tak jsou nástroje vždy připraveny k dalšímu použití. Správnou údržbou dále zajistíte také bezporuchovou funkčnost a přispějete k dlouhé životnosti sady na čištění sedel.  Z důvodu zajištění uložení bez vnikání prachu je sada pro čištění sedel dodávána v přepravním kufříku z pevného plastu. Vnitřní prostor je vybaven pro každý díl přesným vybráním, a každou část nářadí je možné po použití bezpečně a přehledně uložit. Kufřík lze pohodlně přenášet pomocí praktické rukojeti.

Podobné zboží z kategorie Příslušenství k auto-moto nářadí