Sada karosářských přípravků – 8 PDR háků

Dejte sbohem promáčklinám v důsledku krupobití! Sada 8PDR háků zahladí všechny stopy po poškození Potřebujete odstranit nepříjemné důlky a... více informací »
Sada karosářských přípravků - 8 PDR háků
Značka: MSW
2 299 Kč
DO OBCHODU »
Dejte sbohem promáčklinám v důsledku krupobití! Sada 8PDR háků zahladí všechny stopy po poškození Potřebujete odstranit nepříjemné důlky a...

Dejte sbohem promáčklinám v důsledku krupobití! Sada 8PDR háků zahladí všechny stopy po poškození Potřebujete odstranit nepříjemné důlky a současně ochránit lak? Se sadou PDR háků MSW-DENTPULLER.SET13 značky MSW, odborníků na profesionální automobilové nářadí, to není žádný problém. Pomocí háků lze snadno odstranit obzvláště malé nedokonalosti. Tato metoda snižuje náklady, šetří čas a pomůže vám vyhnout se pracnému lakování (často velkých ploch) karosérie osobních automobilů, nákladních automobilů a motocyklů. Jednoduchá manipulace umožňuje použití jak v dílnách, tak i v domácí garáži.
univerzálnost – háky s kulatými, půlkulatými, špičatými a kulovitými hlavami
ochrana – metoda zvedání promáčknutí bez poškození laku a ztráty hodnoty vozidel
dlouhá životnost – vyrobeno z odolné ušlechtilé oceli
efektivita – rychlý a nákladově efektivní způsob opravy s krátkou dobou čekání pro zákazníka
nenáročnost – bezproblémové použití i pro laiky díky podrobným pokynům

Tento diskontní výrobek Sada karosářských přípravků - 8 PDR háků od výrobce s dobrým jménem MSW jednoduše seženete online za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 2 299 Kč.