Sada indukčních cívek – 9 cívek – 3–50 mm – mosaz / sklolaminát

Sada indukčních cívek pro každou příležitost! Dochází cívkám vašeho indukčního ohřívače dech? Pak je sada indukčních... více informací »
Sada indukčních cívek - 9 cívek - 3–50 mm - mosaz / sklolaminát
Značka: MSW
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Sada indukčních cívek pro každou příležitost! Dochází cívkám vašeho indukčního ohřívače dech? Pak je sada indukčních...

Sada indukčních cívek pro každou příležitost! Dochází cívkám vašeho indukčního ohřívače dech? Pak je sada indukčních cívek MSW-BIH-9 značky MSW přesně to pravé pro vás! Rozšiřte svou výbavu o řadu různých indukčních cívek k ohřevu a odstraňování kovových dílů a jakýchkoli vodivých předmětů!
flexibilní – devět různých velikostí cívek o průměru od 3 do 50 mm pro různá použití
praktické – přenos tepla na vodivý materiál
bezpečné – nepoškozují nevodivé materiály
přesné – odstraňují kovové díly působením tepla
ochrana – práce bez rizika díky opláštění ze skleněných vláken Výjimečný produkt Sada indukčních cívek – 9 cívek můžete nakoupit také na stránkách v oblíbené sekci příslušenství pro svařování! Připravili jsme ještě ostatní zboží z naší sekce v akci! To není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od značky MSW. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce MSW vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment.

Ve slevě tento výrobek Sada indukčních cívek - 9 cívek - 3–50 mm - mosaz / sklolaminát od oblíbené značky MSW snadno můžete získat tady nyní skutečně levně! Momentálně k dispozici za 1 899 Kč.