KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Sada 3 svařovacích tyčí ocel měděná ER70S-6 1,2 mm 3 x 5 kg – Svařovací dráty Stamos Welding Group

Tento oblíbený produkt Sada 3 svařovacích tyčí ocel měděná ER70S-6 1,2 mm 3 x 5 kg - Svařovací dráty Stamos Welding Group od značky Stamos Welding Group jednoduše pořídíte zrovna dneska ve výprodejové akci. Právě teď za cenu 1 999 Kč.
EAN: 4062859216595
Sada 3 svařovacích tyčí ocel měděná ER70S-6 1

Chcete svařovat nelegované oceli pomocí svářečky MIG/MAG? Pak použijte svařovací tyč z vysoce kvalitní slitiny uhlíkové oceli od společnosti Stamos Welding Group! S plným drátem s měděným povlakem dosáhnete optimálních výsledků u široké škály nelegovaných ocelí.

 Svařovací tyč pro nelegované oceli má průměr 1,2 mm. Ujistěte se, že odpovídá vašemu posuvu drátu v MIG/MAG svářečce. Jako stínicí plyn použijte směs plynů Ar/CO2 nebo čistý CO2 pro nelegované oceli. Díky vyváženému chemickému složení C, Si a Mn dosáhnete optimálních svarů s vysokou pevností v tahu. Pevný drát zároveň přesvědčí vysokou stabilitou oblouku a nízkou tvorbou rozstřiku, takže dosáhnete vysoce kvalitních svarů.

 Díky nabízenému množství 3 x 5 kg svařujete velmi efektivně i při delších svařovacích pracích. Svařovací tyč je optimálně vhodná pro svařování metodou MIG/MAG v automobilovém a kontejnerovém průmyslu. Kromě toho ji můžete použít na rámy jízdních kol, železniční podvozky nebo stroje pro zemní práce. Svařovací tyč se však osvědčuje také jako velmi flexibilní materiál pro použití ve stavebnictví nebo ve stavebnictví a používá se také jako přídavný materiál.

 Další technické údaje naleznete pod následujícím odkazem: Svařovací drát – ocel – měděný – ER70S-6 – 1.2 mm – 5 kg

Další zboží od výrobce Stamos Welding Group