RAMIA Hoblice – bukové dřevo – 2 svěráky – pracovní deska 1 390 x 600 mm

Spojení tradice a funkčnosti v hoblici z bukového dřeva Profesionální hoblice od společnosti RAMIA umožňuje pohodlné opracování... více informací »
RAMIA Hoblice - bukové dřevo - 2 svěráky - pracovní deska 1 390 x 600 mm
Značka: RAMIA
25 990 Kč
DO OBCHODU »
Spojení tradice a funkčnosti v hoblici z bukového dřeva Profesionální hoblice od společnosti RAMIA umožňuje pohodlné opracování...

Spojení tradice a funkčnosti v hoblici z bukového dřeva Profesionální hoblice od společnosti RAMIA umožňuje pohodlné opracování nejrůznějších obrobků. Dva svěráky, zabudovaná zásuvka a speciální vřeteno vám usnadní práci v dílně.
pevná konstrukce – díky výrobě z bukového dřeva a cinkovaným spojům
přesnost – svěrák na přední straně má speciální vřeteno
praktičnost – přední část se zásuvkou na nářadí
flexibilita – 2 svěráky o rozměrech 500 x 55 mm a 470 x 120 mm umožňují provádět širokou škálu prací
prostor – pracovní deska o rozměrech 1 390 x 600 mm nabízí dostatek prostoru
Oblíbený výrobek RAMIA Hoblice – bukové dřevo – 2 svěráky – pracovní deska 1 390 x 600 máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás v populární rubrice dílenské stoly, stojany a kozy! Nyní koupíte ještě jiné kousky z této populární kategorie z pohodlí domova! Tato značka RAMIA vám představuje prvotřídní produkty. za super ceny. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento exkluzivní produkt RAMIA Hoblice - bukové dřevo - 2 svěráky - pracovní deska 1 390 x 600 mm s osvědčenou značkou RAMIA lze sehnat momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena od 25 990 Kč.