KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Psí bouda s plachtou 244 x 116 x 186 cm – Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield

Oblíbený výrobek Psí bouda s plachtou 244 x 116 x 186 cm - Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield od společnosti se zárukou kvality Wiesenfield máte možnost pořídit právě za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 799 Kč.
EAN: 4062859200136
Psí bouda s plachtou 244 x 116 x 186 cm - Potřeby pro domácí mazlíčky Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
7 799

S robustní psí boudou od společnosti Wiesenfield poskytnete svému čtyřnohému příteli chráněný přístřešek pod širým nebem. Dodávaný kryt slouží jako střecha odolná proti dešti. Bouda je vyrobena z oceli odolné proti povětrnostním vlivům a lze ji postavit během chvilky.
 Hledáte pohodlné a bezpečné ubytování pro svá zvířata? Pak vsaďte na boudu z pozinkované oceli o rozměrech 244 x 116 x 186 cm. Materiál je odolný, snadno se čistí a odolává i kousnutí. Rám ohrádky pro psy sestavíte bez námahy a rychle bez použití dalšího nářadí. Sada obsahuje potřebný montážní materiál. Do drátěné boudy se vchází a vychází uzamykatelnými, 135 x 45 cm dlouhými dvířky. Mříže jsou těsně u sebe a zajišťují optimální cirkulaci vzduchu i dobrý vizuální kontakt. K drátěnému přístřešku je dodávána plachta, která jej chrání před deštěm a prudkým sluncem. Je vyrobena z voděodolného polyethylenu odolného proti UV záření. Díky plachtě je psí bouda ideální pro venkovní použití.
 Drátěnou boudu lze využít mnoha způsoby – ať už pro psy, slepice, kachny nebo jiná zvířata, kterým chcete poskytnout bezpečné místo k odpočinku venku.

Podobné zboží z kategorie Potřeby pro domácí mazlíčky