Potah na lavici – černý – Royal Catering

Univerzální a odolný – vysoce elastický potah na lavici pro elegantní oslavy! Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S... více informací »
Potah na lavici - černý - Royal Catering
529 Kč
DO OBCHODU »
Univerzální a odolný – vysoce elastický potah na lavici pro elegantní oslavy! Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S...

Univerzální a odolný – vysoce elastický potah na lavici pro elegantní oslavy! Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na lavice RC-BC_2 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.

univerzální velikost – vhodné pro různé velikosti lavic díky extrémně pružnému krytu
jednoduché použití – rychlé a snadné připevnění bez uklouznutí
elegantní vzhled – dodá každé oslavě vyváženost a eleganci v černé barvě
snadná údržba – lze prát v pračce a rychle schne
dlouhá životnost – vyrobený z elastanu, a proto obzvláště rozměrově stabilní a odolný
Vynikající kus Potah na lavici – černý – Royal Catering je k sehnání rovněž tady na našich stránkách v kategorii gatro nábytek. Vyhledejte si jiné zboží z naší kategorie za výhodnou cenu! Dodavatel Royal Catering dodává špičkový sortiment. A to je teprve začátek!

Tento výjimečný kousek Potah na lavici - černý - Royal Catering od výrobce Royal Catering jednoduše naleznete zde extra se slevou. Akční cena 529 Kč.