Pojízdný vozík na sudy – Ø 60 cm – 300 kg

Opravdu silný! Pojízdný vozík na sudy s možností zatížení až 300 kg Nezáleží na tom, zda jsou to pivní sudy, květináče,... více informací »
Pojízdný vozík na sudy - Ø 60 cm - 300 kg
Značka: MSW
2 099 Kč
DO OBCHODU »
Opravdu silný! Pojízdný vozík na sudy s možností zatížení až 300 kg Nezáleží na tom, zda jsou to pivní sudy, květináče,...

Opravdu silný! Pojízdný vozík na sudy s možností zatížení až 300 kg Nezáleží na tom, zda jsou to pivní sudy, květináče, popelnice či jiné předměty s kulatým dnem: Pojízdný vozík na sudy MSW-WDL-570 od společnosti MSW, která je představitelem vysoce kvalitní výbavy dílen, přepraví nejrůznější materiály a byl vyvinut speciálně na těžká břemena. Díky své robustní konstrukci je tento kovový vozík skvělou volbou pro skladovací haly, továrny a obchodní domy, může se však využít také v hotelích, restauracích či barech.
zatížitelný – vysoké celkové zatížení až do 300 kg
prostorný – velká ložná plocha pro předměty o průměru až do 60 cm
robustní – odolné a snadno udržovatelné materiály, jako jsou ocel a odolný plast
mobilní – snadný přesun a ovládání díky čtyřem kolečkům s lehkým chodem
praktické – díky nízké výšce je možné vozík po použití uskladnit tak, že nezabere příliš místa Tento kvalitní produkt můžete sehnat rovněž na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní vozíky! Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. To není všechno, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky MSW. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Pojízdný vozík na sudy - Ø 60 cm - 300 kg od dodavatele s dlouholetou historií MSW pohodlně nakoupíte v naší nabídce téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 2 099 Kč.