Pojezdová kočka – 3 000 kg

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno... více informací »
Pojezdová kočka - 3 000 kg
Značka: MSW
2 999 Kč
DO OBCHODU »
Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno...

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí jeřábové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena až do hmotnosti 3 000 kg z bodu A do bodu B. Tato trvanlivá jeřábová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, v oblasti průmyslu, na recyklačních dvorech nebo na loděnicích a všude tam, kde je třeba přemístit velký náklad.
vysoká zatížitelnost – nosnost až 3 000 kg
bezpečná – s bezpečnostním faktorem 1 splňuje pojezdová kočka nejvyšší standardy
robustní – trvanlivý vozík je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má stabilní konstrukci; všechny náchylné části jsou vyrobeny z uhlíkové oceli
efektivní – vysoký stupeň účinnosti při nízké posuvné a tažné síle
jednoduchá montáž i obsluha – obojí jde snadno od ruky
Designový produkt Pojezdová kočka – 3 000 kg lze získat již dnes tady u nás umístěný v kategorii lanové navijáky. Mrkněte na vyjímečné zboží ve zmíněné sekci za skvělou cenu! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky MSW. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel MSW pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě!

Zlevněný výrobek Pojezdová kočka - 3 000 kg od našeho výrobce MSW jednoduše najdete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Výhodně za super cenu 2 999 Kč.