Pojezdová kočka – 2 000 kg

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno... více informací »
Pojezdová kočka - 2 000 kg
Značka: MSW
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno...

Snadná manipulace s těžkými břemeny: pojezdová kočka značky Steinberg Systems Pomocí pojezdové kočky výrobce Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena až do hmotnosti 2 000 kg z bodu A do bodu B. Tato trvanlivá jeřábová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, v oblasti průmyslu, na recyklačních dvorech nebo na loděnicích a všude tam, kde je třeba přemístit velký náklad.
vysoká zatížitelnost – nosnost až 2 000 kg
bezpečná – s bezpečnostním faktorem 1 splňuje pojezdová kočka nejvyšší standardy
robustní – trvanlivý vozík je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a má stabilní konstrukci; všechny náchylné části jsou vyrobeny z uhlíkové oceli
efektivní – vysoký stupeň účinnosti při nízké posuvné a tažné síle
jednoduchá montáž i obsluha – obojí jde snadno od ruky Nový výrobek Pojezdová kočka – 2 000 kg můžete dostat právě na našem webu ve známé kategorii lanové navijáky! Nyní si můžete koupit jiné zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce MSW vám nabízí skvělé produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty značky MSW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kousek Pojezdová kočka - 2 000 kg od populárního výrobce MSW máte možnost sehnat teď ve slevě. K sehnání zrovna v akci za 1 899 Kč.