KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 75 x 55 x 30} cm – Stojící regály Royal Catering

Diskontní výrobek Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 75 x 55 x 30} cm - Stojící regály Royal Catering od známého předního výrobce Royal Catering pohodlně získáte právě teď za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 299 Kč.
EAN: 4062859190239
Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 75 x 55 x 30} cm - Stojící regály Royal Catering

Hygienické, větrané a chráněné před poškozením vodou: S podložkou do skladu od Royal Catering vytvoříte bezpečnou vzdálenost mezi zbožím a podlahou. Robustní police unese až 600 kg, takže je ideální pro podniky s velkým množstvím skladovaného zboží – ať už mraženého, chlazeného nebo sušeného.
. Podlahová police má výšku {{net_height}} cm. Díky tomu může vzduch pod uskladněným zbožím dobře cirkulovat. Kromě toho chráníte potraviny, vybavení a další před poškozením v případě, že ve skladu dojde k úniku kapaliny. Díky nožičkám můžete snadno uklízet pod skladem.  Regál lze propojit s dalšími úložnými základnami stejného modelu. Za tímto účelem zasuňte spojovací díl do předem vyražených drážek v obou ložiskových základnách. Tím získáte větší a neviklající se povrch. Na polici najdete několik otvorů, takže můžete podstavce libovolně propojit a optimálně rozdělit úložný prostor. Plastová ložisková základna je odolná, nerezaví a je odolná proti ohýbání a lámání. Necitlivý materiál lze snadno a rychle vyčistit.