KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Počítadlo kolonií bakterií digitální LCD displej 5 až 10krát zvětšení – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Vysoce kvalitní kousek Počítadlo kolonií bakterií digitální LCD displej 5 až 10krát zvětšení - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems od výrobce s dlouholetou historií Steinberg Systems jde získat právě dnes extra výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 3 299 Kč.
EAN: 4062859024206
Produkt bez obrázku

Digitální počítadlo kolonií pro rychlý a přesný záznam výskytu bakterií a zárodků Toto počítadlo kolonií SBS-CC-500 zjistí rychle a spolehlivě přesný počet bakterií a zárodků. Toto počítadlo kolonií z laboratorního sortimentu společnosti Steinberg Systems se skvěle hodí k provádění přesných analýz léků, biologických, kosmetických a hygienických produktů, pitné a odpadní vody a je vhodné i na klinické testy. Je to nepostradatelný nástroj při prevenci epidemií, při monitorování životního prostředí, hygieny potravin, dále pak v nemocnicích, v potravinářském a kosmetickém průmyslu, jakož i na univerzitách, ve výzkumných ústavech a v mnoha dalších oblastech použití.
efektivní – rychlé a přesné výsledky díky vysoce citlivému senzoru a podsvícenému pozadí
dobře čitelné – výsledky se zobrazují na LED displeji s 22 mm velkými číslicemi a v rozmezí 0-9999
profesionální – vhodné pro běžné Petriho misky o průměru 90 mm
nastavitelné – s 5 až 10násobným zvětšením a zaostřovacím ramenem ke zvedání a spouštění čočky
praktické – s resetovacím tlačítkem k vynulování, kontrolním tlačítkem pro spolehlivé výsledky a s elektronickým záznamem

Další zboží od výrobce Steinberg Systems