Pneumatická plnička – 50 ml

S pneumatickou plničkou dokážete ručně dávkovat krémy, pasty nebo tělové oleje Pokud vyrábíte krémy, lékařské pasty nebo jiné tekuté,... více informací »
Pneumatická plnička - 50 ml
Značka: MSW
8 199 Kč
DO OBCHODU »
S pneumatickou plničkou dokážete ručně dávkovat krémy, pasty nebo tělové oleje Pokud vyrábíte krémy, lékařské pasty nebo jiné tekuté,...

S pneumatickou plničkou dokážete ručně dávkovat krémy, pasty nebo tělové oleje Pokud vyrábíte krémy, lékařské pasty nebo jiné tekuté, kosmetické výrobky, budete zcela jistě potřebovat plničku, která vám umožní dávkování vašeho produktu do lahví nebo nádob. Pomocí pneumatické plničky s nožním pedálem je lze balit velmi pohodlně a v přesných množstvích. Využijte tuto všestrannou plničku pro tekutiny a krémy ze sortimentu potřeb pro průmysl značky MSW!
univerzální – vhodná pro různé tekutiny, krémy, tělové oleje a lékařské pasty
přesná – odchylka menší než 1 % při plnicích množstvích od 5 do 50 ml
vytrvalá – plnicí objem 10,6 l umožňuje dávkovat mnoho porcí
rychlá – díky nožnímu pedálu dokáže naplnit 8 až 43 porcí za minutu
flexibilní –špičku trychtýře lze v případě potřeby upravit pro malé nádoby z 8 na 4 mm
Tento exkluzivní výrobek Pneumatická plnička – 50 ml je dostupný právě nyní na našem webu v kategorii zařízení pro výrobu. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této populární kategorie v akci! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele MSW. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MSW může nabídnout prvotřídní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Tento exkluzivní produkt Pneumatická plnička - 50 ml originál od výrobce MSW jednoduše naleznete na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! Nyní můžete mít za 8 199 Kč.