KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Pipetovací balonek 2 kusy – Mikropipety Steinberg Systems

Tento akční produkt Pipetovací balonek 2 kusy - Mikropipety Steinberg Systems od této skvělé značky Steinberg Systems máte možnost najít tady a teď právě za výprodejovou cenu. V akci za 529 Kč.
EAN: 4062859041036
Pipetovací balonek 2 kusy - Mikropipety Steinberg Systems

S pipetovacím balonkem SBS-LA-25 značky Steinberg Systems lze jednou rukou a přesně naplňovat a vyprazdňovat pipety. Díky účinné a pohodlné manipulaci je pipetovací pomůcka nepostradatelná pro pečlivé použití v četných oblastech vědy, jako je chemie, biologie, medicína, životní prostředí, biochemie nebo výuka. Sada obsahuje dva pipetovací balonky různé délky.  Použití pipetovacího balonku je stejně jednoduché jako účinné: nejprve se Péleusův balonek nasadí na pipetu. Stisknutím vypouštěcího ventilu (A) dojde k vytlačení vzduchu z gumového balonku. Po puštění ventilu se ventil zavře a vznikne podtlak, pomocí kterého lze nasávat tekutiny. Za tím účelem se kontrolovaně stlačí sací ventil (S) Tekutina vytéká stisknutím vyprazdňovacího ventilu (E). Tento jednoduchý mechanismus umožňuje přesné a zároveň rychlé dávkování a neměl by chybět v žádné laboratoři.
 V sadě jsou obsaženy dva pipetovací balonky o rozměrech 130 x 55 / 160 x 55 mm vhodné pro všechny běžné standardní pipety. Přitom je každý bezpečnostní pipetovací balonek vyroben z gumy a je z valné míry odolný vůči opotřebení a vnějším vlivům, například při nechtěném kontaktu s chemikáliemi.

Podobné zboží z kategorie Potřeby pro laboratoř