Pájecí stanice – digitální – 80 W – LCD

Moderní pájecí stanice s intuitivním ovládáním Digitální pájecí stanice s dotykovým LCD displejem je nepostradatelným... více informací »
Pájecí stanice - digitální - 80 W - LCD
1 799 Kč
DO OBCHODU »
Moderní pájecí stanice s intuitivním ovládáním Digitální pájecí stanice s dotykovým LCD displejem je nepostradatelným...

Moderní pájecí stanice s intuitivním ovládáním Digitální pájecí stanice s dotykovým LCD displejem je nepostradatelným moderním nářadím, které najde uplatnění všude tam, kde je třeba provádět opravu nebo údržbu elektronických součástek. Přístroj má kompaktní konstrukci a je ideální pro malé a střední podniky, které mají na pájecí techniku vysoké nároky. Tato pájecí stanice se vyznačuje intuitivním a přesným digitálním menu, pomocí nějž lze přesně nastavit páječku na potřebnou teplotu. Pro bezpečné použití je nastavitelná pájecí stanice vybavena funkcí ESD, která zabraňuje elektrostatickému výboji a chrání pájená elektrická zařízení.
rychlost – krátká doba zahřívání díky výkonu 80 W
přesnost – teplota nastavitelná mezi 150 a 450 °C v krocích po 10 °C
moderní vybavení – ovládací panel s velkým a snadno čitelným LCD displejem
bezpečnost – bezpečné pouzdro s ochrannou ESD izolací nabízí ochranu před elektrostatickým výbojem
variabilita – páječka s odnímatelným hrotemNový produkt Pájecí stanice – digitální – můžete najít bezstarostně tady u nás ve známé sekci pájecí stanice! Prozkoumejte zcela nové kusy ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Věhlasná značka Stamos Soldering vám nabízí prvotřídní výrobky. Udělejte si radost. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní kousky značky Stamos Soldering. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Pájecí stanice - digitální - 80 W - LCD od populární značky Stamos Soldering můžete najít právě teď v naší nabídce za super peníze. Nyní zakoupíte za 1 799 Kč.