KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Odpadkový koš 180 l 3 přihrádky – Koše na odpadky ulsonix

Levný kus Odpadkový koš 180 l 3 přihrádky - Koše na odpadky ulsonix od předního výrobce ulsonix snadno naleznete aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Nyní získáte od 7 299 Kč.
EAN: 4062859218407
Odpadkový koš 180 l 3 přihrádky - Koše na odpadky ulsonix
Ověřit dostupnost
Značka: ulsonix
7 299

Hledáte diskrétní a elegantní řešení třídění odpadu? Rozlučte se s levným plastem s krátkou životností! Odpadkový koš ULX-GB11V2 značky ulsonix je pro vás ta pravá volba! Ať už na veřejných prostranstvích, ve firmě nebo doma, odpadkový koš nabízí perfektní řešení pro likvidaci odpadu na jakémkoli místě! Díky třem přihrádkám můžete pomocí koše na třídění odpadu třídit až 180 l odpadu. Každá přihrádka má jasné označení pro papír, směsný odpad nebo recyklovatelný odpad a velký otvor, kterým mohou vaši hosté vyhazovat odpad do odpadkových košů. Pytle na odpad jednoduše připevněte k barevným rámům plnicích otvorů.
 Koš se třemi přihrádkami je vyroben z lakované oceli a je mimořádně odolný a stabilní. Robustní konstrukci lze bez problémů umístit na jakékoli místo, kde potřebujete systém na třídění odpadu. Gumová podlaha zaručuje pevný postoj a absolutní protiskluzovost. Hladký povrch koše na třídění odpadu lze jednoduše očistit vlhkým hadříkem, takže odpadkový koš zanechá vždy příjemný hygienický dojem. Díky svému materiálu a vzhledu ve stříbrné barvě působí koš na odpadky moderním a zároveň decentním dojmem. Proto jej můžete použít v různých oblastech, například ve veřejných prostorách, ve firmách nebo v gastronomii.

Podobné zboží z kategorie Vybavení kanceláří