Nářadí pro seřizování motorů – BMW V8 – M60, M62

Rozjeďte to naplno s profesionálním nářadím pro časování motoru Chcete udělat údržbu silného motoru V8 značky BMW? S nářadím pro seřizování... více informací »
Nářadí pro seřizování motorů - BMW V8 - M60
Značka: MSW
3 699 Kč
DO OBCHODU »
Rozjeďte to naplno s profesionálním nářadím pro časování motoru Chcete udělat údržbu silného motoru V8 značky BMW? S nářadím pro seřizování...

Rozjeďte to naplno s profesionálním nářadím pro časování motoru Chcete udělat údržbu silného motoru V8 značky BMW? S nářadím pro seřizování motorů MSW- ETT-23 od MSW, odborníka na vysoce kvalitní automobilové nářadí, hravě zvládnete výměnu rozvodového řetězu, instalaci a demontování vačkového hřídele nebo seřízení.
univerzálnost – pro mnoho modelů vozidel od BMW s výkonným motorem V8
kompatibilita – nástroje jsou optimálně sladěny s prvky motorů
odolnost – ocel a hliník jsou velmi robustní a vyznačují se dlouhou životností
šetrnost – nízké opotřebení a bezpečné použití
mobilita – praktický transportní kufr pro čisté a bezpečné skladování
Super produkt Nářadí pro seřizování motorů – BMW můžete dostat již dnes tady u nás v populární rubrice nářadí na automobily. Podívejte se na ještě další kusy z této rubriky v akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce MSW vám poskytuje prvotřídní výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento akční kousek Nářadí pro seřizování motorů - BMW V8 - M60, M62 od výrobce s mnohaletou tradicí MSW naleznete tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 3 699 Kč.