Napařovač oděvů – 2,000 W – 2,97 l

Odstraňujte rychle a snadno záhyby pomocí parního napařovače oděvů značky ulsonix Oděvy, záclony nebo ubrusy bez záhybů: S výkonným... více informací »
Napařovač oděvů - 2
Značka: ulsonix
5 499 Kč
DO OBCHODU »
Odstraňujte rychle a snadno záhyby pomocí parního napařovače oděvů značky ulsonix Oděvy, záclony nebo ubrusy bez záhybů: S výkonným...

Odstraňujte rychle a snadno záhyby pomocí parního napařovače oděvů značky ulsonix Oděvy, záclony nebo ubrusy bez záhybů: S výkonným napařovačem oděvů USX-ST1 značky společnosti ulsonix vyžehlíte visící látky během několika málo sekund. Přesvědčte své zákazníky, hosty v obchodech, výstavních prostorách elegantními závěsy nebo při expedici textilu s čistě hladkým zbožím. Anebo si usnadněte život doma a přejděte z klasické žehličky na napařovač oděvů. Ať už parní stanici použijete kdekoli, vždy vás přesvědčí svým jednoduchým ovládáním, vysokým výkonem a dokonale hladkými výsledky.
snadná obsluha – oblečení lze vyhladit přímo při zavěšení na ramínku
výkonný – s 2 000 W a množstvím páry rozsahem 36 g/min
vytrvalý – díky velké nádržce na vodu a pracovnímu cyklu až 70 minut
rychlý – doba ohřevu činí maximálně 45 s
všestranný – hygienicky vyhlazuje oblečení, záclony nebo ubrusy v buticích, módních obchodech, na veletrzích nebo při zpracování vráceného zboží

Hodně oblíbený produkt Napařovač oděvů - 2,000 W - 2,97 l od značky s tradicí a dobrou pověstí ulsonix pohodlně seženete právě nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci od 5 499 Kč.