Nabíječka autobaterií – pomoc při startování – 12/24 V – 70 A – kompaktní

Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 70 A - kompaktní Pokud osvětlovací dynamo v automobilu neběží dostatečně dlouho,... více informací »
Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 70 A - kompaktní
Značka: MSW
5 499 Kč
DO OBCHODU »
Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 70 A - kompaktní Pokud osvětlovací dynamo v automobilu neběží dostatečně dlouho,...

Nabíječka autobaterií – pomoc při startování – 12/24 V – 70 A – kompaktní Pokud osvětlovací dynamo v automobilu neběží dostatečně dlouho, protože jezdíte svým vozem pouze krátké trasy 3–5 minuty, má to negativní dopad na autobaterii. Právě v zimě se tyto jízdy negativně odráží na výkonu autobaterie. Pomocí profesionální, kompaktní nabíječky autobaterií výrobce MSW lze olověným akumulátorům poskytnout v dílně nebo vlastní garáži pomoc při startování. Nabíječka vyhovuje požadavkům velkého proudu až 70 ampér (aritmeticky).
funkce pomoci při startování pro vybité autobaterie
vysoká intenzita proudu až 70 A pro rychlé nabíjení
speciální kapsy pro uložení dodávaných kabelů
Spínač MIN/MAX pro různé stupně nabíjení
kompaktní tvar, kola a rukojeť pro snadnou přepravu

Levný výrobek Nabíječka autobaterií - pomoc při startování - 12/24 V - 70 A - kompaktní od dodavatele s dlouholetou historií MSW máte možnost najít na našich stránkách ve slevě! K sehnání zrovna v akci za 5 499 Kč.