Monte Stivo Votna, dětský deštník, 90 cm Ø, reflexní, skládací

Se skládacími deštníky Flyweight Votna budou šedé deštivé dny barevné a veselé. Praktické skládací deštníky se velmi snadno otevírají a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Monte Stivo
999 Kč
DO OBCHODU »
Se skládacími deštníky Flyweight Votna budou šedé deštivé dny barevné a veselé. Praktické skládací deštníky se velmi snadno otevírají a...

Se skládacími deštníky Flyweight Votna budou šedé deštivé dny barevné a veselé. Praktické skládací deštníky se velmi snadno otevírají a zavírají. Integrované reflexní místa ve všech vrcholech zajistí všude kolem vysokou viditelnost v silničním provozu. Jsou skvělými společníky ve škole, školce nebo na dovolené, protože jsou skládací a mají vhodný ochranný kryt. Díky integrovanému štítku na jméno je záměna vyloučena.Dětské deštníky Flyweight Votna přinášejí s pestrými barvami a veselými motivy zvířat zábavu do zamračených deštivých dnů. Unikátní kousek Monte Stivo Votna, dětský deštník, 90 cm seženete přímo tu na našich stránkách umístěný v sekci dětské deštníky! Prozkoumejte skvělé výrobky z naší rubriky ve slevě. Populární výrobce Monte Stivo svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky značky Monte Stivo. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kousek Monte Stivo Votna, dětský deštník, 90 cm Ø, reflexní, skládací od výrobce s dobrým jménem Monte Stivo máte možnost sehnat u nás právě skutečně výhodně! Nabídka již od 999 Kč.