Monte Stivo Norsjo, souprava s dětským dalekohledem, 8násobné zvětšení, lupa, kompas, taška

Pro malé objevitele: dalekohled pro průzkumníky Flyweight Norsjo umožní dětem nanovo objevovat svět. Na výletech, při hře, ve škole nebo na... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Monte Stivo
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Pro malé objevitele: dalekohled pro průzkumníky Flyweight Norsjo umožní dětem nanovo objevovat svět. Na výletech, při hře, ve škole nebo na...

Pro malé objevitele: dalekohled pro průzkumníky Flyweight Norsjo umožní dětem nanovo objevovat svět. Na výletech, při hře, ve škole nebo na dovolené, s velmi ostrým 8násobným zvětšením budou vzdálené věci pro zvědavé dětské oči úplně blízko. Ovládání je speciálně přizpůsobené dětským ručkám a je velmi jednoduché. Speciální ochranná guma chrání oči, dá se však bez problémů vyklopit nahoru, aby bylo možné používat dalekohled is brýlemi. Praktická dárková sada obsahuje i lupu, kompas a samozřejmě přepravní tašku – prcka tedy budou připraveni na všechna dobrodružství.
Diskontní kousek je dostupný bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice hračky. Prozkoumejte vyjímečné kusy ze zmíněné rubriky ve výhodné akci.

Vynikající produkt Monte Stivo Norsjo, souprava s dětským dalekohledem, 8násobné zvětšení, lupa, kompas, taška od dodavatele s dobrým jménem Monte Stivo jde sehnat tady teď za outletovou cenu. Nabídky již od 1 299 Kč.