Monte Stivo Kingen, vysílačky, 8dílná sada: včetně kompasů a agentských odznaků

Od agenta k agentovi: s vysílačkami Flyweight Kingen zůstanou malé dobrodružství v ideálním spojení v dosahu až do 3 km. V interiéru nebo... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Monte Stivo
1 399 Kč
DO OBCHODU »
Od agenta k agentovi: s vysílačkami Flyweight Kingen zůstanou malé dobrodružství v ideálním spojení v dosahu až do 3 km. V interiéru nebo...

Od agenta k agentovi: s vysílačkami Flyweight Kingen zůstanou malé dobrodružství v ideálním spojení v dosahu až do 3 km. V interiéru nebo exteriéru, na poli, v zahradě nebo v domě na stromě – mise, pátrání, úkoly a strategie se dají dohodnout bez problémů! Odnímatelné upevňovací spony a popruhy ti poskytnou volnost při hře. Díky kompasu na karabině se můžeš dobře zorientovat při všech úlohách. Odznak agenta z tebe během hry udělá speciálního agenta: napětí ze hry s vysílačkami Flyweight Kingen.
Akční produkt lze pořídit lehce tady u nás v rubrice hračky! Máme pro vás parádní kousky z naší sekce ve výhodné akci! Dodavatel Monte Stivo prodává velmi kvalitní zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Monte Stivo. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kousek Monte Stivo Kingen, vysílačky, 8dílná sada: včetně kompasů a agentských odznaků od předního výrobce Monte Stivo získáte v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Aktuálně za 1 399 Kč.