Monte Stivo Aspern, podložka na sezení, 30 × 40 cm, skládací, polyesterová tkanina, včetně ochranného krytu

Vždy po ruce! S podložkou na sezení Flyweight Aspern budeš pohodlně sedět kdekoliv, ať už na pikniku, na sportovním stadionu, na turistickém výletě... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Monte Stivo
899 Kč
DO OBCHODU »
Vždy po ruce! S podložkou na sezení Flyweight Aspern budeš pohodlně sedět kdekoliv, ať už na pikniku, na sportovním stadionu, na turistickém výletě...

Vždy po ruce! S podložkou na sezení Flyweight Aspern budeš pohodlně sedět kdekoliv, ať už na pikniku, na sportovním stadionu, na turistickém výletě nebo na procházce v lese. Podložka na sezení Aspern je vyrobena z odolné polyesterové tkaniny a odolá jakémukoliv povrchu. Vnější podložka se dá 4krát složit a vejde se do každého batohu. Kromě toho přesvědčí svým velkým prostorem na sezení a svou nízkou hmotností. Špinavá podložka = špinavý batoh? S touto podložkou na sezení ne! Po použití lze podložka jednoduše uskladnit v dodávaném obalu.Akční a ve slevě produkt Monte Stivo Aspern, podložka na sezení, 30 × 40 cm, skládací, polyesterová tkanina, včetně ochranného krytu je k sehnání pohodlně tady na našem webu v oblíbené kategorii hračky! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této rubriky za výhodné peníze. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele Monte Stivo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný kousek Monte Stivo Aspern, podložka na sezení, 30 × 40 cm, skládací, polyesterová tkanina, včetně ochranného krytu od skvělého výrobce Monte Stivo lze zakoupit tady v akci. Akční cena 899 Kč.