Monolith B-zboží Vodovodní baterie se senzorem – pochromovaná mosaz – délka ramínka 120 mm

Pochromovaná baterie se senzorem pro nejvyšší hygienické požadavky Vodovodní baterie se senzorem MO-TA-04 splňuje nejvyšší... více informací »
Monolith B-zboží Vodovodní baterie se senzorem - pochromovaná mosaz - délka ramínka 120 mm
Značka: Monolith
6 899 Kč
DO OBCHODU »
Pochromovaná baterie se senzorem pro nejvyšší hygienické požadavky Vodovodní baterie se senzorem MO-TA-04 splňuje nejvyšší...

Pochromovaná baterie se senzorem pro nejvyšší hygienické požadavky Vodovodní baterie se senzorem MO-TA-04 splňuje nejvyšší hygienické požadavky díky 120 mm dlouhému kohoutku a bezkontaktnímu provozu pomocí infračerveného senzoru. Ať už v koupelně nebo v sanitárních zařízeních restaurací, škol a v mnoha dalších oblastech použití, díky neutrálnímu designu lze infračervenou baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.

bezdotyková obsluha – díky infračervenému senzoru a

automatickému vypnutí po jedné minutě
hygiena – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch

dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování

jednoduchost – nekomplikovaná instalace díky přípojce G1/2″

flexibilita – pro kuchyně nebo koupelny, restaurace, školy a mnoho dalších oblastí použitíTento kvalitní produkt je dostupný přímo tady na našem webu v rubrice zboží z druhé ruky! Nyní můžete najít zcela nové produkty z této známé rubriky za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další produkty od značky Monolith. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Monolith vám může nabídnout top zboží . Však to vidíte sami!

Nový produkt Monolith B-zboží Vodovodní baterie se senzorem - pochromovaná mosaz - délka ramínka 120 mm od oblíbené značky Monolith snadno najdete momentálně levně. Nyní pořídíte za 6 899 Kč.