Monolith B-zboží Vodovodní baterie s otočným výtokem – nástěnná – pochromovaná mosaz – 300mm ramínko

Flexibilní nástěnná vodovodní baterie s otočným výtokem pro širokou škálu aplikací Flexibilní vodovodní baterie s otočným... více informací »
Monolith B-zboží Vodovodní baterie s otočným výtokem - nástěnná - pochromovaná mosaz - 300mm ramínko
Značka: Monolith
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní nástěnná vodovodní baterie s otočným výtokem pro širokou škálu aplikací Flexibilní vodovodní baterie s otočným...

Flexibilní nástěnná vodovodní baterie s otočným výtokem pro širokou škálu aplikací Flexibilní vodovodní baterie s otočným výtokem MO-TA-02 nabízí extra dlouhé 300mm ramínko a vysoký komfort při oplachování nebo mytí. Ať už v kuchyni nebo koupelně, v domácnostech nebo v restauracích či školách, díky neutrálnímu designu lze baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.

hygiena – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch

dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování

jednoduchost – nekomplikovaná instalace díky přípojce G1/2″–G3/4″

praktický design – mimořádně dlouhé 300mm ramínko nabízí velké pohodlí při mytí

flexibilita – pro kuchyně nebo koupelny, restaurace, školy a mnoho dalších oblastí použití

Kvalitní a oblíbený kousek Monolith B-zboží Vodovodní baterie s otočným výtokem – nástěnná máte možnost koupit rovnou tu na webu v populární rubrice zboží z druhé ruky. Vyberte si další produkty z této rubriky za nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce Monolith vám nabízí vysoce kvalitní sortiment za skutečně nízé ceny. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento velmi žádaný produkt Monolith B-zboží Vodovodní baterie s otočným výtokem - nástěnná - pochromovaná mosaz - 300mm ramínko od výrobce se zárukou kvality Monolith snadno seženete teď až neuvěřitelně levně. Aktuálně stojí u nás 1 899 Kč.