Monolith B-zboží Jednopáková dřezová baterie – 215mm ramínko – pochromovaná ocel

Flexibilní jednopáková dřezová baterie pro širokou škálu aplikací Jednopáková dřezová baterie MO-TA-16 nabízí extra dlouhé... více informací »
Monolith B-zboží Jednopáková dřezová baterie - 215mm ramínko - pochromovaná ocel
Značka: Monolith
2 099 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní jednopáková dřezová baterie pro širokou škálu aplikací Jednopáková dřezová baterie MO-TA-16 nabízí extra dlouhé...

Flexibilní jednopáková dřezová baterie pro širokou škálu aplikací Jednopáková dřezová baterie MO-TA-16 nabízí extra dlouhé 215mm vodovodní ramínko a vysoký komfort při oplachování nebo mytí. Ať už v kuchyni nebo koupelně, v domácnostech nebo v restauracích či školách, díky neutrálnímu designu lze baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.

hygiena – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch

dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování

jednoduchost – nekomplikovaná instalace díky přípojce G3/8″

praktický design – extra dlouhé otočné ramínko o délce 215 mm a plynule nastavitelná páka pro studenou a teplou vodu

flexibilita – pro kuchyně nebo koupelny, restaurace, školy a mnoho dalších oblastí použití

Kvalitní produkt je k dostání také tu na našem webu v oblíbené rubrice zboží z druhé ruky! Nyní můžete koupit ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Monolith má na skladě skvělé produkty ! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další skvělé kousky značky Monolith. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a žádaný kus Monolith B-zboží Jednopáková dřezová baterie - 215mm ramínko - pochromovaná ocel od výrobce s dobrým jménem Monolith je k dostání momentálně na webu opravdu levně. Levně za cenu 2 099 Kč.