Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou – pochromovaná ocel

Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-07... více informací »
Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou - pochromovaná ocel
Značka: Monolith
7 299 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-07...

Flexibilní jednootvorová dřezová baterie se sprchou pro širokou škálu aplikací Jednootvorová dřezová baterie se sprchou MO-TA-07 s extra dlouhým 255mm ramínkem a hadicí o délce 1 000 mm nabízí vysokou úroveň komfortu při mytí. Ať už v kuchyni nebo koupelně, v domácnostech nebo v restauracích či školách, kombinace flexibilní sprchy a vysokého ramínka usnadňuje práci a zajišťuje čisté výsledky.

praktický design – dlouhá hadice nabízí velké pohodlí při mytí
flexibilita – díky kombinaci baterie a sprchy vhodná pro široké použití
hygiena – pochromovaná mosaz má hladký a snadno čistitelný povrch
dlouhá životnost – díky vysoce kvalitním materiálům a prvotřídnímu zpracování
jednoduchost – nekomplikovaná instalace díky přípojce G3/8″
Kvalitní a levný produkt Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou – pochromovaná můžete nakoupit nyní na našem webu zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Vyhledejte si kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za rozumné peníze!

Výjimečný výrobek Monolith B-zboží Dřezová baterie se sprchou - pochromovaná ocel od spolehlivé značky Monolith můžete koupit právě zde za mimořádně nízkou cenu! Nabídky již od 7 299 Kč.